Televizoriaus TV pultas LG MR24GA AKB7604503 Magic (2024) (O)
Nuotrauka gali neatitikti tikslios prekės išvaizdos
Kaina:
Kiekis:
Kiekis:
Yra prekyboje
Kodas:
71354
Svoris:
0.109
Mato vnt:
vnt.
Aprašymas
Pirkėjai pirkę šią prekę taip pat įsigijo
Laidas 6.3mm mono - XLR (K-L) 5m Xtreme
Į krepšelį
Multimetras su nuolatinės grandinės, diodų ir tranzistorių tikrinimu UT58D UNI-T
Į krepšelį
Saulės baterijos modulis 30W 17.49V 1.71A
Automobilinis įkroviklis 12V/24V Samsung EP-915U 9V 2A + microUSB 1m ECB-DU4A greito krovimo (QC3.0) juodas (black) (O)
Krovimo lizdas LG P700 originalas
Garsiakalbis 4" (10cm) 100W 8Ώ 450Hz - 13kHz Visaton VS-M10/8