Relė 12V 35A HFV6-G/12-HT
Nuotrauka gali neatitikti tikslios prekės išvaizdos
Relė 12V 35A HFV6-G/12-HT
Kaina:
Kiekis:
Kiekis:
Yra prekyboje
Kodas:
99751
Mato vnt:
vnt.
Aprašymas
Relė 12V 35A HFV6-G/12-HT
Pirkėjai pirkę šią prekę taip pat įsigijo
Tinklo įkroviklis 220V USB C 30W Devia
Į krepšelį
Lituoklis plastikui (suvirinimo aparatas) 60W Xtreme
Į krepšelį
Laidas internetui U/UTP CAT5E 1m juodas (black) Goobay
Maitinimo šaltinis 220V 9V 0.6A 5W 5.5x2.1mm (-) (transformatorinis) Abasco