Pagrindinis > Telefonija > Įkrovikliai telefonams > Tinklo įkrovikliai > Tinklo įkroviklis 220V USB + 2USB C 65W Maxlife MXTC-08-65ACC
Tinklo įkroviklis 220V USB + 2USB C 65W Maxlife MXTC-08-65ACC
Kodas: 45295
Kiekis: Yra prekyboje
Kiekis:     - ARBA -   Į palyginimą
Aprašymas Pirkėjai pirkę šią prekę taip pat įsigijo (6)
Apkaba antenai (didelė) M8 12cm, Ø 6cm
Į krepšelį
Galinis dangtelis Samsung G998 S21 Ultra 5G juodas (O)
Į krepšelį
LCD Sony ST23i Xperia Miro originalas
Dėklas Smart iPhone 12 mini
Dėklas Smart iPhone 12 mini
Maitinimo šaltinis 220V 3-12V 0.6A 7.2W universalus Goobay