Kabelis vaizdo kamerai su mikrofonu SEC-MIC10
Kabelis vaizdo kamerai su mikrofonu BNC(K)+DC(K)-BNC(L)+DC(L)+RCA(L) SEC-MIC10 (0926)
• Audio output: Max. 2V p-p
• Power supply: 12VDC (+/- 0.5V) available already with 12VDC cameras)
• Power consumption: 10 mA
• Dimensions microphone: 40x14.5x8 mm