Pagrindinis > Energijos šaltiniai > Įtampos keitiklis 12V/24V → 220V 1000/2000W CXBIG-2000W
Įtampos keitiklis 12V/24V → 220V 1000/2000W CXBIG-2000W
Kodas: 90914
Kiekis: Yra prekyboje
Kiekis:     - ARBA -   Į palyginimą
Aprašymas Pirkėjai pirkę šią prekę taip pat įsigijo (6)
Įėjimo įtampa: 12V / 24VDC
Išėjimo įtampa: 220V AC
Maksimali galia: 2000W
Galia: 1000W
Išėjimo signalo forma: modifikuotas sinusas
Belaidis įkroviklis 1.67A 15W greito krovimo (QC3.0) Samsung EP-N5200TW juodas (black) originalas
Į krepšelį
Įkroviklis akumuliatoriui Samsung BP70A, BP125A, Panasonic VBK180/360, BCH7
Į krepšelį
Automobilinis 12V lizdo šakotuvas su laidu 1kištukas → 4lizdai 10A
Perėjimas USB C - 3.5mm (K-L) 0.2m COM HD8188
Automobilinė halogeninė lemputė H7 (B4) 12V 55W (mėlyna) Osram