Pagrindinis > Automobiliams > Garso sistemos > Automobilinis stiprintuvas - monoblokas 2200W GPX-2200.1D Crunch
Automobilinis stiprintuvas - monoblokas 2200W GPX-2200.1D Crunch
Kodas: 124465
Kiekis: Laikinai nėra
Kiekis:     - ARBA -   Į palyginimą
Aprašymas Pirkėjai pirkę šią prekę taip pat įsigijo (6)
Kanalai: 1
Maks. galia: 2200W
RMS galia: 4Ω 500W
RMS galia: 2Ω 800W
LCD apsauginis stikliukas Huawei Mate 30 Lite
Į krepšelį
Žemų dažnių garsiakalbis 6,5" (16,5cm) 200W 8Ώ 45-6kHz A-165 Blow
Į krepšelį
Įkrovimo lizdas Samsung A146 A14 5G su plokšte, ausinių lizdu ir mikrofonu  (O)
Touch screen Samsung G361F Galaxy Core Prime LTE gray originalas
Žiūronai 10 x 21mm Nedis
Žiūronai 10 x 21mm Nedis
Universalus pultelis vartų automatikai su fiksuotu kodu 433.92MHz 4 mygtukai juodas Superior Key (Nice Flo)