Šviesos efektas - lazeris violetinis SCAN1100PINK 1100mV Ibiza Light
DMX valdomas violetinis lazeris 1100MW
5 arba 34 DMX kanalai
Didelio greičio skeneris 25kpps
Valdymas: DMX, Auto, master-slave, pagal garsą ir nuotolinio valdymo pulteliu
Daug nuostabių efektų - figūrų
Parduodamas kartu su apsauginiu rakteliu ir nuotolinio valdymo putleliu
Lazerio klasė 3B
Specifikacija:
Maitinimas: AC100~240V, 50/60Hz
Energijos sąnaudos: 30W
Saugiklis: 250V 2A lėto nutraukimo (20mm stiklinis)
Lazeris: diodinis raudonas: 500mW 638nm + mėlynas: 600mW-445nm
Darbinė temperatūra: 10C~40C
DMX kanalai: 5 / 34 kanalai
Svoris: 3.5kg
Matmenys: 246 x 211 x 105mm