Tapk SignaloCentro Facebook bendruomenės dalimi!

Geriausi pasiūlymai Jums!

Kategorijos
Judesio jutiklis Ajax MotionProtect
Nuotrauka gali neatitikti tikslios prekės išvaizdos

Judesio jutiklis Ajax MotionProtect

Kaina: 72.00€ 57.60€

Kiekis:  
Kiekis: Yra prekyboje
Kodas: 963069
Mato vnt: vnt.

Judesio jutiklis Ajax MotionProtect 

Kompaktiškas ir belaidis „Ajax MotionProtect“ judesio detektorius atpažįsta tik žmogaus judėjimą ir fiksuoja judesius iki 12 metrų atstumu. Valdyti ir keisti judesio detektoriaus „Ajax MotionProtect“ nustatymus galėsite naudodamiesi „Ajax Security System“ programėle tiesiog savo išmaniojo įrenginio ar kompiuterio ekrane.* 

Atpažins įsibrovėlį nuo pirmojo žingsnio 
Dėl „SmartDetect“ technologijos judesio detektorius „Ajax MotionProtect“ fiksuoja žmogaus judesius vos tik jam įžengus į įrenginio apžvalgos zoną ir akimirksniu perduoda pavojaus signalą. Žmogaus judėjimą judesio detektorius atpažįsta iš 12 metrų atstumu, o štai į naminių gyvūnų ar skersvėjo judesių jutiklis nefiksuoja. 

Didelis atstumas – ne kliūtis 
Dėl unikalios „Jeweler“ ryšio technologijos judesio jutiklį „Ajax MotionProtect“ galima tvirtinti net iki 1700 metrų atstumu nuo išmaniosios centralės „Ajax Hub“. 

100% apsauga 
„Ajax MotionProtect“ turi ypatingą apsaugą nuo nusikaltėlių naudojamų būdų apsaugos sistemoms slopinti – ryšio signalų slopinti neleidžia unikali sistema, kuri šifruojamu signalu. Išmanioji centralė, periodiškai siųsdama signalus, taip pat nuolat tikrina detektorių veikimą. 

Paprasta įrengti ir valdyti 
Judesio detektorių „Ajax MotionProtect“ prie „Ajax“ apsaugos sistemos prijungsite išmaniuoju įrenginiu nuskenavę ant pakuotės esantį QR kodą ir atlikę kelis veiksmus „Ajax Security System“ programėlėje. Be to, dėl specialių „SmartBracket“ laikiklių detektorių labai lengvai pritvirtinsite prie vertikalių paviršių. 

Patikrinta kokybė 
„Ajax MotionProtect“ įrenginys atitinka griežtus Europos apsaugos sistemų gamintojams taikomo standarto EN 50131 kokybės ir patikimumo reikalavimus. 

Ilgai tarnaujanti baterija 
Judesio detektorius „Ajax MotionProtect“ naudoja standartinę keičiamą CR123A bateriją. Įrenginys energiją naudoja itin taupiai, todėl viena baterija tarnaus net iki 7 metų. 

* Judesio detektorius „Ajax MotionProtect“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint išnaudoti visas jo galimybes, jis turi būti susietas su išmaniąja centrale „Ajax Hub“. Taip pat reikia turėti išmanųjį įrenginį su „Android 4.1“, „iOS 9“ arba naujesne šių operacinių sistemų versija. 

Techniniai duomenys 
Ryšio tipas: belaidis 
Naudojimo vieta: vidus 
Judesio atpažinimo atstumas: iki 12 m 
Jautrumas: 3 lygiai (žemas, vidutinis, aukštas) 
Aptikimo kamppas: 88.5° horizontalus / 80° vertikalus 
Rekomenduojamas įrengimo aukštis: 2.4 m 
Gyvūnų ignoravimas: svoris iki 20 kg, aukštis iki 50 cm. 
Apsauga nuo įsilaužimo: yra 
Signalo galia: 20 mW 
Ryšio protokolas: Jeweller (868.0-868.6 MHz) 
Didžiausias atstumas tarp detektoriaus ir centralės: 1700 m (atviroje vietoje) 
Baterijos tipas: CR123A 
Maitinimo įtampa: 3 V 
Baterijos tarnavimo laikas: 7 m. 
Veikia temperatūroje: nuo 0°C iki + 50°C 
Atsparumas drėgmei: iki 80% 
Išmatavimai: 110x65x50 mm 

Komplektacija 
Judesio detektorius 
CR123A baterija 
Įrengimo rinkinys 
Instrukcija

UAB Signalo Centras © 2019
View Mobile / Standard